פוליש

 
    עמוד הבית   צור קשר
 
חברת ניקיון, פוליש חברת ניקיון סופר קלין - צרו קשר

מומלצים : חברת פוליש | חברת שירותי ניקיון | פוליש | פוליש קריסטל  | חברות ניקיון בתל אביב

 
פוליש :
חברת פוליש
פוליש
פוליש אקרילי
פוליש קריסטל
פוליש ווקס

פוליש

כשחיפשת חברת פוליש אמינה ולא קיבלת המלצות, פה הסתיימו החיפושים שלך. אם לא סיפרו לך עלינו תן לנו קצת להרחיב את הידע שלך לגביינו ולשפוך מעט אור על מעט מהיכולות שלנו בנושא פוליש והברקת מרצפות.סופר קלין מתמחה בכל סוגיי הפוליש ובראש פוליש קריסטל שהעיבוד המקצועי של עובדיינו בנושא הוא לפחות ברמה אחת מעל רוב חברות פוליש ו-ניקיון המתעסקות בענף. פוליש ווקס אצלינו הוא מהטובים ביותר ומכיל אחוזי שעווה גבוהים במיוחד הנותן למראה פוליש בוהק וזוהר.פוליש אקרילי לשימוש במשטחי פיויסי הנמצאים בעיקר במפעלי אלקטרוניקה ששם צריך פוליש שאינו מוליך חשמל. וכמובן ליטוש אבן ליטוש מרצפות ליטוש מוזייאקות ליטוש ברשתות יהלום וליטוש בבד שמיר להורדת שכבת הגלזורה ההרוסה!


פוליש הוא עולם ומלואו של חומרים לסוגים שונים של מרצפות, ולכל סוג יוצר המרכיב המתאים של פוליש. יש פוליש שהוא עשיר בפוליש ווקסולין [חומר שעווה מותך] והוא מתאים במיוחד למרצפות טראצו פשוטות ונותן להם מראה מבריק במיוחד.היתרון בשימוש פוליש ווקסולין הוא שהוא חומר יחסית זול , והחיסרון של פוליש ווקסולין הוא שהוא מעט מחליק ויוצר סימנים בגרירה.

פוליש אקרילי הוא פוליש שברוב המיקרים משתמשים בו ברצפות של בתי חולים מוסדות ציבוריים מפעלים וכיוב'. היות ואת הפוליש אקירלי אין צורך להבריק ע"י מכונה. היתרון שב-פוליש אקרילי הוא שאינו מחליק ואינו נשחק מהר , החיסרון הוא שהוא יקר מאד וצריך להקפיד מאד על משטח נקי מאד לפני המריחה של פוליש אקרילי, וכמו כן על סחבה נקייה מאד שכן פוליש אקרילי הופך להיות עם הזמן כמו שכבה פלסטית על המרצפות, ואם לא הקפדנו על התנאים האמורים לעיל ה-פוליש ישחיר וייכער מאד את המשטחים.

לקוחות יקרים כל האמור לעיל הוא רק מקצת מהאינפורמציה שאנו מעבירים אליכים דרך האתר בתקשרו איליינו עוד היום ונשמח לענות לכם על כל השאלות ובסבלנות שאין שני לה!


פוליש זה סופר קלין, וסופר קלין זה לא רק פוליש אלא חברה המתייחסת אלייך הלקוח כחבר וקשובה לכל בקשותייך בתחום פוליש
 

להזמנת שירותי פוליש

   
שירותי ניקיון >> חברת פוליש >> פוליש
 כל הזכויות שמורות - חברת ניקיון סופר קלין 2010
דף הבית שירותי ניקיון חברת ניקיון חברת פוליש צור קשר

 

    מפת אתר


 

 

חברת ניקיון סופר קלין : חברת שירותי ניקיון ושירותי פוליש מקצועיים.
*שיחת חינם - 1800-221-670 | פלאפון - 052-6881837

| חברת ניקיון google +