עמוד הבית   צור קשר
 
חברת ניקיון, פוליש חברת ניקיון סופר קלין - צרו קשר

מומלצים : חברת פוליש | חברת שירותי ניקיון | פוליש | פוליש קריסטל  | חברות ניקיון בתל אביב

 
אודות חברת ניקיון ופוליש סופר קלין  :


 
חברת סופר קלין היא חברת ניקיון אשר נוסדה לפני כ25 שנה כשבתחילת דרכה הייתה אמורה לתת פיתרונות ניקיון ואחזקה למשרדים מוסדות מפעלים וכיוב,אבל לא ע"י שירות פעיל ושוטף, אלא רק לשליחת כח אדם מקצועי ומיומן אשר היה נשלח לעסק המזמין ובזאת הייתה מסתיימת ההתקשרות.

עם הזמן רכשה החברה ניסיון מקצועי בכל תחומי ה-ניקיון והחלה לא רק לספק עובדים, אלא למלא את שאר החלל בהחזקה שוטפת ע"י מנהלי שטח המקפידים על רמת שירותי ניקיון גבוהים ואכותיים,כמובן ש-חברת ניקיון סופר קליין דואגת לחילוף חומרי הניקיון כל יום ויום

במשך השנים הרחיבה החברה את תחומי הפעילות שלה והחלה להתמקצע בשירותי הפוליש למינהיים,לשם כך רכשה החברה ציוד מקצועי ובאותם שנים הסבה חלק מעובדייה ללמידת נושא הפוליש כמו פוליש קריסטל פוליש ווקס פוליש אקרילי פוליש לבטון ועוד,כשלכל תחום הפעולות הן שונות ולשם כך נדרשת מקצועיות רבה. אותם עובדים מסורים ולאחר כ22 שנות לימוד הנושא הם היום המדריכים המעולים של סופר קליין.

כמובן ש-חברת ניקיון פוליש סופר קליין נותנת שירותי ניקיון למגזר הפרטי לבתים ואו דירות לאחר שיפוצים ובנייה כולל שירותי פוליש בגמר. ואיך אפשר בלי ניקוי שטיחים ניקוי ריפודים ניקוי כורסאות ספות וכסאות כשאנו נותנים שירותי ניקיון למשרדים או מוסדות אנו מסירים מהחברה או העסק בו אנו פועלים את הדאגה לניקיון השטיחים והריפודים ואנו כמובן גם בנושא זה שולחים בעלי מקצוע המתמחים בנושא.

חברת ניקיון ו-פוליש סופר קליין מבצעת חידוש וליטוש אבו למרצפות שיש, חידוש וליטוש אבן למרצפות טראצו, ליטוש אבן למרצפות סומסום ליטוש בטון מוחלק ליטוש בטון קורודור, וכמובן הברקה בגמר פוליש או פוליש קריסטל.

חברת ניקיון סופר קליין רכשה במשך השנים את אמונם של מאות אם לא אלפיי לקוחות במגזר הציבורי והפרטי בוא הצטרף גם אתה ותרוויח ניקיון או פוליש זה אנחנו....
חברת ניקיון ופוליש

להזמנת שירותי ניקיון
 

   
 כל הזכויות שמורות - חברת ניקיון סופר קלין 2010
דף הבית שירותי ניקיון חברת ניקיון חברת פוליש צור קשר

 

    מפת אתר

חברת ניקיון ופוליש


 

 

חברת ניקיון סופר קלין : חברת שירותי ניקיון ושירותי פוליש מקצועיים.
*שיחת חינם - 1800-221-670 | פלאפון - 052-6881837

| חברת ניקיון google +