פוליש

 
    עמוד הבית   צור קשר
 
חברת ניקיון, פוליש חברת ניקיון סופר קלין - צרו קשר

מומלצים : חברת פוליש | חברת שירותי ניקיון | פוליש | פוליש קריסטל  | חברות ניקיון בתל אביב

 
פוליש :

פוליש

פוליש הוא תחום ענק ופה אנו נשתדל לתת לכם הלקוחות רקע ולו במעט, על מנת שתוכלו להבין מה בדיוק אתם אמורים לבקש או לחילופין להזמין כשאנו מקווים שתבחרו בנו חברת ה- פוליש מהטובות בענף.

כשאנו נכנסים או משפצים בית או דירה אחד הדברים החשובים הם המראה הנקי והזוהר של המרצפות . לרוב ביצוע הפוליש נעשה כמעט על כל סוגיי המרצפות לרבות גרניט פורצלן קרמיקה וכו, אם כן מדוע שהרי כל אחד יודע שפוליש ווקס אין עושיים על מרצפות מסוג אלו. רק שפה הזמן לדעת שפוליש זאת מילה באנגלית שפרושה קירצוף ובדרך כלל כשאנו אומרים פוליש הכוונה היא לווקס ולא כך הדבר אלא לניקיון ע"י מכונה וסקוט'ש ברייט מיוחד ולהסרת כיתמי ליכלוך כמו צבע סיד טיח רובה וכו. ובדרך כלל מי לא צריך פוליש וניקיון לפני מעבר או כניסה לדירה או בית חדש . "ולקוח יקר היזהר מחברות ניקיון שנותנות תחת המצע שלהם גם שירותי פוליש שכן לא כל חברת פוליש וניקיון יודעת גם לבצע עבודות פוליש ולפעמים יכולה לגרום לנזק בילתי הפיך בשימוש בחומרים לא מתאימים ומסוכנים.

אם כך ולאחר שהסברנו זאת נחזור למילה הכל כך אהובה עלינו הישראלים וגם לסוגיי ההברקה השונים נקרא פוליש ונתחיל בראש ובראשונה לסוג המוכר לכולנו כל כך פוליש ווקס. פוליש ווקס באיכות טובה חייב להכיל חומר פעיל[שעווה] לפחות כ40% מהתמהיל,

הווקס אמור להיות מותך לפחות ב120 מעלות צלסיוס ולהתקרר בטמפרטורת חדר כ18 מעלות. ופה לאחר בדיקה מעמיקה ומקיפה מצאנו לנכון שה-פוליש של חברת סנו ווקסולין 100 הוא הטוב ביותר ונותן תוצאות פוליש מדהימות.

פוליש קריסטל הוא פוליש הנעשה ע"י מכונה ומתחת צמר אלומניום ,הפוליש מותז על המרצפות וסיבובי המכונה והצמר מתחת מחדירים את החומר המעובד אל תוך פנים האריחים ונוצרת הברקה מדהימה של המרצפות מראה רטוב לאורך זמן. הדבר הטוב והמיוחד בפוליש הקריסטלי שאינו מחליק ואינו משאיר סימנים בגרירת החפצים בבית.התהליך כולו נעשה בשיטת המגנזיום ומיותר לציין שמיומנות ומקצוענות הכרחים בביצוע פוליש קריסטלי, וגם לאיכות המכונות המבצעות את התהליך יש משקל מכריע לטיב ביצוע העבודה.

פוליש אקרילי הוא הפוליש המשמש בדרך כלל בהברקת מוסדות בתי חולים מפעלים וכמובן בתי עסק המייצרים רכיבים אלקטרונים שנאי חשמל ומעגלים חשמליאים,שכן פוליש אקרילי מבודד חשמל בצורה מצויינת .יש גם סוגי פוליש אקרילי המכילים יו וי נגד קרני שמש ומונעים בכך את השחרת המשטח מצריבת קרני השמש, ולכן ניתקל בפוליש אקרילי גם בגגות מרוצפים.

לקוחות יקרים אנו בחברת ניקיון ו-פוליש סופר קליין משתמשים בחומרים הטובים ביותר ומהחברות המובילות בתחום יצור חומרי פוליש וחומרי הברקה לסוגייהם וכמובן תוך הדגשה על השארת האיזור המעובד נקי לחלוטין בגמר ביצוע העבודה.


סופר קליין היא הבחירה הטובה והנבונה שלך הלקוח לביצוע הפוליש בביתך!!!!
   
 כל הזכויות שמורות - חברת ניקיון סופר קלין 2010
דף הבית שירותי ניקיון חברת ניקיון חברת פוליש צור קשר

 

    מפת אתר


 

 

חברת ניקיון סופר קלין : חברת שירותי ניקיון ושירותי פוליש מקצועיים.
*שיחת חינם - 1800-221-670 | פלאפון - 052-6881837

| חברת ניקיון google +