ליטוש ופוליש לבית

 
    עמוד הבית   צור קשר
 
חברת ניקיון, פוליש חברת ניקיון סופר קלין - צרו קשר

מומלצים : חברת פוליש | חברת שירותי ניקיון | פוליש | פוליש קריסטל  | חברות ניקיון בתל אביב

 
ליטוש ופוליש לבית :

ליטוש ופוליש לבית

מהו פוליש לבית?

בית הוא מקום שיש לטפח, לנקות ולהשקיע בו זמן ואנרגיה על בסיס יומיומי על מנת שתהיה בו אווירה נעימה וטובה. כחלק מכלל הניקיונות ותחזוקת הבית תמיד נמצא את יתר הנושאים, אלה שנלווים ולא הכרחיים בכל פעם שמנקים אך אחת לכמה זמן בכל זאת כדאי לבצע. כמו מה למשל? כמו פוליש לבית.

לא רבים יודעים אך פוליש לבית ניתן לבצע בכל מקום בבית: אריחים, דלתות, משקופים, כיורים ועוד. פוליש לבית הוא למעשה שיטה המתבססת על ניקיון עמוק, צחצוח יסודי והסרת שכבת הלכלוך העליונה וכמו כן מריחה של שכבת מגן. חשוב לציין כי לא כל סוגי הרצפות יכולות לעבור פוליש לבית. יש לבדוק את סוג הריצוף לפני תהליך פוליש לבית על מנת לוודא שהרצפות על יפגמו. בנוסף, חשוב לבחור בצוות מקצועי ומיומן על מנת לבצע פוליש לבית שכן לא כל אחד מוסמך לעשות זאת.

פוליש למרצפות – נראה חדש כמו בחנויות

מעוניינים ברצפה נוצצת וזוהרת? עם פוליש למרצפות תוכלו ליהנות ממראה יפה ומיוחד. פוליש למרצפות ירענן את מראה ביתכם ויעניק לו מראה ייחודי שעליו תקבלו מחמאות מכל האורחים.

כיצד מתבצע פוליש למרצפות? פוליש למרצפות הינו תהליך של הסרת השכבה העליונה וקרצוף במרצפות באופן מעמיק. לאחר מכן יש למרוח שכבת מגן אשר מגנה על המרצפות ואינה נותנת ללכלוך לחדור לתוכן ובנוסף מעניקה ברק מיוחד.

ליטוש – לא עוד קשקוש

באופן טבעי, עם השנים המרצפות שבביתנו אינן נראות כפי שקנינו אותם. לכן חשוב להקפיד ולשמר אותן שכן הן חלק משמעותי במראהו של הבית. על מנת לתחזק את המרצפות מומלץ לעשות ליטוש.

איך מתבצע תהליך ליטוש? עד לפני כ-10 שנים היה נהוג ללטש באמצעות אבנים. כיום מלטשים על ידי יהלומים בלבד. ליטוש באמצעות יהלומים למעשה חוסך לנו זמן רב ויחד עם זאת מביא את המרצפות לידי מראה חדש.

   
 כל הזכויות שמורות - חברת ניקיון סופר קלין 2010
דף הבית שירותי ניקיון חברת ניקיון חברת פוליש צור קשר

 

    מפת אתר


 

 

חברת ניקיון סופר קלין : חברת שירותי ניקיון ושירותי פוליש מקצועיים.
*שיחת חינם - 1800-221-670 | פלאפון - 052-6881837

| חברת ניקיון google +